24Option

€100
Wkład minimalny
100:1
Dźwignia maksymalna
3.0
Minimalny spread

[rwp_box_recap id=”0″]

24Option powstał w 2009 roku i od tego czasu zanotował spory wzrost, zajmując silną pozycję na rynku walutowym. Firma jest licencjonowana przez głównego regulatora rynku, CySEC z Cypru.

24Option jest animatorem rynku. Animator rynku zestawia twoje zlecenia z własnymi i ‘staje po drugiej stronie’. Model ten zezwala na zarabianie pieniędzy bezpośrednio od maklera zamiast rynku międzybankowego. Twoje zlecenia są rejestrowane wśród własnych zleceń maklera, istnieje więc konflikt interesów na twoją niekorzyść.

Dostępne Konta

24Option oferuje rozmaite typy kont, które zaspokoją potrzeby większości graczy. Poniższe 5 kont bazuje na kwocie, którą posiadasz na koncie. Im wyższa kwota, tym więcej dostępnych opcji.

Biorąc przykład z naszych własnych doświadczeń, sugerujemy, by podczas rozmowy telefonicznej po rejestracji poprosić maklera o wyższe konto w drodze wyjątku. Taktyka ta działa dość często i zezwoli ci na posiadanie lepszego konta pomimo niższej wpłaty.

  • Konto podstawowe: minimalna wpłata to jedyne 100 dolarów. Użyj tego konta do sprawdzenia maklera i pierwszych transakcji, zanim zdecydujesz się na większą wpłatę.
  • Konto srebrne: minimalna wpłata to 2500 dolarów. Dodatkowe funkcje to opisy rozmaitych rodzajów analiz w samouczku oraz objaśnienia najpopularniejszych strategii (krótkie, średnie i długie). Przy tym koncie nie jesteś zobowiązany do uiszczania opłat za jego prowadzenie i możesz inwestować większe kwoty.
  • Konto złote: Najpopularniejsze z kont, ale dostęp do niego zapewni ci wpłata nie mniejsza niż 25000 dolarów. Daje ci dostęp do kursu nauki MT4 i wypłat konta bez uiszczania prowizji.
  • Konto platynowe: Minimalna wpłata to 100000 dolarów. Jeśli cię na to stać, spróbuj. Daje dostęp do takich samych opcji, jak w koncie złotym, ale przy niższych spreadach.
  • Konto diamentowe: Minimalna wpłata w wysokości 250000 dolarów. Funkcje tożsame z funkcjami konta platynowego.

Licencje / Renoma

24Option jest licencjonowane przez CySEC, jednego z największych regulatorów w Unii Europejskiej, co oznacza, że spełnia prawne wymogi finansowe. Makler ten nie posiada jeszcze licencji FSB, głównego regulatora z Republiki Południowej Afryki, ale biorąc pod uwagę pierwszą licencję, twoje finanse powinny być bezpieczne.

Zalety

Otworzenie rachunku z 24Option to kwestia kilku minut. Możesz dokonywać transakcji i obserwować rynek za pomocą ich własnej platformy, która jest stosunkowo łatwa i bardzo intuicyjna. Po aktywacji otrzymasz darmowe konto demonstracyjne z kwotą 10000 dolarów.

Możesz otrzymywać powiadomienia SMS, co pozwoli ci być na bieżąco.

Podsumowanie

24Option jest odpowiedni dla wielu rodzajów użytkowników. Bez względu na twój styl, makler ten posiada funkcje, które uznasz za użyteczne. Jest w pełni licencjonowany – twoje pieniądze są bezpieczne.

24Option jest maklerem stabilnym i o dobrej renomie. To dobry wybór, jeśli szukasz pośrednika oferującego dostęp do wielu rynków, w tym kryptowalut.

Handel Forex i kontrakty CFD nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty środków ze względu na dźwignię finansową. 75-90% inwestorów detalicznych traci pieniądze na handlu tymi produktami. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.